- Odwiedziny: 815655
- Do końca roku: 226 dni
- Do wakacji: 33 dni
Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Wlastimila Hofmana w Szklarskiej Porębie
-
Statystyki
-
Kalendarium
Niedziela, 2024-05-19
Imieniny: Celestyny, Iwony
GRAFIK KONSULTACJI DLA UCZNIÓW I RODZICÓW
Przedstawiamy grafik konsultacji nauczycieli i wychowawców obowiązujący w roku szkolny 2023/24. Ze względu na możliwość zwolnienia lekarskiego, wyjazd służbowy czy inne okoliczności należy wcześniej umówić się na konsultacje z nauczycielem przez dziennik elektroniczny.
Szkoła Podstawowa Nr 5 z oddziałami mistrzostwa sportowego im. Wlastimila Hofmana w Szklarskiej Porębie | godziny dostępności 2023/2024 |
Lilianna Jaworska: wychowawczyni klasy 1, edukacja wczesnoszkolna w klasie 1, | wtorek, 14.00-15.00, świetlica 110 A |
Czesława Borsuk: wychowawczyni klasy 2, edukacja wczesnoszkolna w klasie 2; | środa, 15.00-16,00, sala 105 A |
Ewa Radwiłowicz: wychowawczyni klasy 3, edukacja wczesnoszkolna w klasie 3; | czwartek, 13.00-14.00, sala 103 A |
Dorota Bieńkowska: pedagog szkolny (SP5); | środa, 14.30-15.30, sala 108 A |
Bartłomiej Bury: wychowawca klasy 7AS, wychowanie fizyczne w klasach 1, 2, 3, 5, 7A i 7S, wychowawca świetlicy; | wtorek, 13.00-14.00, sala gimnastyczna |
Joanna Badacz: edukacja dla bezpieczeństwa w klasach 8A i 8S; | poniedziałek, 11.00-12.00, 013 A |
Andrzej Dziuńko: bibliotekarz szkolny; | czwartek, 10.00-11.00, biblioteka 07 A |
Joanna Fitzet: matematyka w klasie 8A i 8S; | poniedziałek, 14.10-15.10, sala 203 A |
Izabela Frąc: język polski w klasie 8S; | środa, 13.20-14.20, pokój nauczycielski A |
Tomasz Frąc wicedyrektor -Szkoła Podstawowa nr 5 : informatyka w klasach 4 i 5, technika w klasach 4, 5, 6A i 6S; | wtorek: 13.00-14.00, sala: 210 lub 209 A |
Krzysztof Grabski: geografia w klasach 5, 6A, 6S, 7AS, 8A i 8S; | czwartek, 14.20-15.20, pokój nauczycielski B |
Wanda Hejna: logopeda; | wtorek, 14.00-15.00, sala 107 A |
Mirosław Hochół: wychowawca klasy 8A, matematyka w klasach 5, 6A i 6S, fizyka w klasach 7AS, 8A i 8S; | poniedziałek, 14.20-15.20,pokój nauczycielski A |
Joanna Huberska: język polski w klasach 7AS; | czwartek, 13.25-14.25, sala 203 A |
Magdalena Jukniewicz: wychowawczyni klasy 6A i 6S, wychowanie fizyczne w klasach 4 i 6A, i 6S; | wtorek, 13.20-14.20, sala gimnastyczna |
Joanna Krawietz: język angielski w klasach 3, 5, 6A i 6S, język niemiecki w klasie 7S; | wtorek, 15.05-16.05, sala 201 A |
Artur Leszczawski: informatyka w klasach 6A, 6S, 7AS, 8A i 8S, muzyka w klasach 4, 5, 6A, 6S i 7AS; | poniedziałek, 14.10-15.10, sala informatyczna A |
Konrad Łaniucha: religia w klasie 6S; | poniedziałek, 14.15-15.15, pokój nauczycielski B |
Krystyna Makles wicedyrektor LO: wiedza o społeczeństwie w klasach 8A i 8S; | środa, 14.30-15.30, gabinet B |
Luiza Martyniuk: język angielski w klasie 1, język niemiecki w klasach 7S, 8A i 8S; | poniedziałek, 15.10-16.10, pokój nauczycielski B |
Katarzyna Masiarek: matematyka w klasie 4 i 7AS; | poniedziałek, 15.05-16.05, pokój nauczycielski B |
Dorota Morawska-Romańczuk: wychowawca w świetlicy szkolnej; | czwartek, 11.30-12.30, pokój nauczycielski A |
Ewa Nobilec: chemia w klasach 7AS, 8A i 8S; | środa, 15.05-15.05, pokój nauczycielski B |
Anna Ostrowska: etyka w klasie 1, 4; | czwartek, 14.20-15.20, pokój nauczycielski B |
Kamila Pietruszka: język polski w klasach 4, 8A; | poniedzałek, 13.00-14.00, pokój nauczycielski A |
Natalia Przybysz: nauczyciel współorganizujący proces kształcenia w klasie 5; | czwartek, 14.00-15.00, pokój nauczycielski A |
Justyna Ratuszna: nauczyciel współorganizujący proces kształcenia w klasie 1; | poniedziałek, 9.20-10.20, świetlica A |
Kamil Razowski: język angielski w klasie 2, 4, 7A, wychowawca w świetlicy szkolnej; | wtorek, 14.00-15.00, świetlica 110 A |
Agnieszka Roszak: wychowawczyni klasy 8S, język angielski w klasach 5, 7S, 8A i 8S; | wtorek, 14.20-15.20, pokój nauczycielski A |
Danuta Sikora: biologia w klasie 6A i 6S; | środa, 15.15-16.15, sala 24 B |
Witold Słowik: religia w klasach 1, 2, 3, 4, 5, 6A, 7AS, 8A i 8S; | środa, 14.20-15.20, pokój nauczycielski A |
Edyta Sulima: nauczyciel współorganizujący proces kształcenia w klasie 6A; | wtorek, 14.00-15.00, pokój nauczycielski A |
Adam Sulima: wychowanie fizyczne w klasach 4, 5 i 8A, wychowawca internatu; | czwartek, 15.00-16.00, sala gimnastyczna B |
Ewelina Szczypior: nauczyciel współorganizujący proces kształcenia w klasie 3; | poniedziałek, 11.10-12.10, pokój nauczycielski A |
Sabina Tabaka: przyroda w klasie 4, biologia w klasie 5, 6AS, 7AS, 8A i 8S; | poniedziałek, 16.00-16.30, sala 109 A |
Marzenna Wajdowicz: wychowawczyni klasa 5, język polski w klasach 5, 6A, 6S, plastyka w klasach 4, 5, 6A, 6S i 7AS; | piątek, 10.25-11.10, sala 102 A |
Beata Zawadzka-Grabska: wychowawczyni klasy 4, historia w klasach 4, 5, 6A, 6S, 7AS, 8A, 8S, etyka w klasach 2 i 3, wychowawczyni świetlicy; | czwartek, 14.10-15.10, sala 111 A |
Kadra trenerska w oddziałach mistrzostwa sportowego: | |
Joanna Badacz: biathlon; | poniedziałek, 11.00-12.00, 013 A |
Jarosław Bednarz: biathlon; | poniedziałek, 11.00-12.00, 013 A |
Kamila Buchla: biathlon; | poniedziałek, 11.00-12.00, 013 A |
Izabela Daniło: biathlon; | poniedziałek, 11.00-12.00, 013 A |
Sławomir Kowalski: badminton; | poniedziałek, 11.00-12.00, 013 A |
Andrzej Koziński: biathlon; | poniedziałek, 11.00-12.00, 013 A |
Michał Mackiewicz: piłka nożna; | poniedziałek, 11.00-12.00, 013 A |
Anna Rostkowska: lekkoatletyka; | poniedziałek, 11.00-12.00, 013 A |
Piotr Rostkowski: lekkoatletyka; | poniedziałek, 11.00-12.00, 013 A |
Piotr Skowron: narciarstwo biegowe; | poniedziałek, 11.00-12.00, 013 A |
Kamil Skwara: narciarstwo alpejskie; | poniedziałek, 11.00-12.00, 013 A |
Adam Słomka: badminton; | poniedziałek, 11.00-12.00, 013 A |
Magdalena Wielechowska: biathlon; | poniedziałek, 11.00-12.00, 013 A |
Wychowawcy internatu dla szkoły podstawowej: | |
Renata Barzak; | piątek, 14.00-15.00, internat A |
Malwina Knapińska; | piątek, 14.00-15.00, internat A |
Adam Pietruszka; | piątek, 14.00-15.00, internat A |