BIJ REKORD RAZEM Z NAMI!

W najbliższą środę, 16 października, po raz kolejny przyłączamy się do Bicia Rekordu w Udzielaniu Pierwszej Pomocy 2019. Punktualnie o godzinie 12.00 spotykamy się na naszej sali gimnastycznej i przez 30 minut, pod kierunkiem naszych nauczycieli, ćwiczyć będziemy resuscytację krążeniowo-oddechową!

Brzmi bardzo poważnie i tak jest w istocie. Dzięki Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy nasza szkoła wyposażona została w nowoczesne pomoce do nauki pierwszej pomocy. Już od wielu, wielu lat uczniowie klas I-III poznają tajniki i ćwiczą, jak udzielić pomocy poszkodowanym. Od szeregu lat przystępujemy wraz z wszystkimi chętnymi do bicia rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji przez jak największą liczbę osób. Zgodnie z regulaminem w biciu rekordu mogą brać wszyscy chętni. W minionych latach często pojawiali się w naszej szkole goście, którzy przyłączali się do tej ogólnopolskiej akcji. Przy okazji mogli nauczyć się lub przećwiczyć tak pożyteczne umiejętności.

Zapraszamy wszystkich chętnych, by przyłączyli się do nas. Po kliknięciu tutaj możecie zobaczyć jak biliśmy rekord w zeszłym roku. Pamiętajcie, że od 1 września 2019 r., nasza szkoła mieści się w budynku przy ul. Obrońców Pokoju 17.

Tutaj można zobaczyc krótką relacje filmową z jednej z poprzednich edycji rekordu.