My też biliśmy rekord z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy!

We wtorek 16 października 2018 r. jak co roku przystąpiliśmy do bicia rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej przez jak największą ilość osób.

Akcja ma ścisły związek z realizowanym w naszej szkole od szeregu lat Programem Edukacyjnym „Ratujemy i Uczymy Ratować”.  Realizacja programu jest możliwa dzięki Fundacji WOŚP, która wyposażyła nas w  fantomy i inne pomoce przydatne w nauce pierwszej pomocy przedmedycznej. Do bicia rekordu w naszej sali gimnastycznej przystąpiły 73 osoby. Najliczniejszą grupę stanowili uczniowie klas I-VI, których było 60. Wśród osób dorosłych wyróżniała się reprezentacja  Uniwersytetu Trzeciego Wieku „Jeszcze młodzi”.

Czy udało się pobić rekord? Rozpoczyna się wielkie liczenie! Prezentujemy fotorelację z tego wydarzenia. Już wkrótce zaprezentujemy film.