STYPENDIA DLA NAJZDOLNIEJSZYCH LICEALISTÓW W ROKU SZKOLNYM 2020/21 PRZYZNANE!

Z dumą informujemy, że sześcioro uczniów naszego liceum otrzymało indywidualne wyróżnienia w formie stypendiów.

1. Stypendia Prezesa Rady Ministrów za najwyższe wyniki w nauce otrzymały:
    1. Anna Krawiec (średnia ocen 5,31 oraz wzorowe zachowanie).
    2. Emilia Wajdowicz (średnia ocen 5,14 oraz wzorowe zachowanie).
  2. Stypendia Rady Powiatu Jeleniogórskiego za wyniki w nauce otrzymały:
    1. Natalia Bielak (średnia ocen 5,14 oraz wzorowe zachowanie) -wielokrotna Mistrzyni Polski w biegach, reprezentantka Polski na Mistrzostwach Świata w biegach górskich, powołana do Kadry Narodowej Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.
    2. Julia Pająk (średnia ocen 5,00 oraz wzorowe zachowanie) - medalistka Mistrzostw Polski w badmintonie, Mistrzyni Dolnego Śląska w badmintonie.
  3. Stypendia Starosty Jeleniogórskiego za szczególne osiągnięcia otrzymali:
    1. Marcin Zawół –Mistrz Olimpijski Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich Lozanna 2020 w biathlonie, wielokrotny Mistrz Polski w biathlonie, powołany do Kadry Narodowej Polskiego Związku Biathlonu. Stypendysta Zarządu Województwa Dolnośląskiego za osiągnięcia sportowe.
    2. Konrad Badacz –Wielokrotny Mistrz Polski w biathlonie, reprezentował Polskę na Młodzieżowych Igrzyskach Olimpijskich Lozanna 2020 oraz na Mistrzostwach Świata Juniorów. Powołany do Kadry Narodowej Polskiego Związku Biathlonu. Stypendysta programu „ZDOLNY ŚLĄSK” 2020.

Wszystkim wyróżnionym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.