JESIENNE CUDA, WIANKI, STRACHY NA LACHY

Okazją do wspanialej zabawy była sobotnia impreza na Esplanadzie. Po południu spotkali się tu żądni wrażeń dorośli i dzieci. Bardzo licznie stawiły się przeróżne wiedźmy, duchy, wampiry, upiory, wilkołaki oraz inne straszydła. Każdy straszny strach mógł do woli korzystać z wieży emocji oraz odbyć szaleńczą jazdę na rollercoasterze. Były też warsztaty drążenia dyń, przygotowywania jesiennych lampionów, wyplatania różyczek z liści i zdobienia wianków. Największym zainteresowaniem cieszył się jednak konkurs na najciekawsze przebranie.

Zwycięskie, pierwsze miejsce zdobyła w nim MUMIA, czyli Zuzia Górska z klasy czwartej. Każdy uczestnik konkursu otrzymał nagrodę w postaci biletów wstępu na atrakcje Esplanady, a laureaci trzech pierwszych miejsc –karnetów na lodowisko. Strrrrrrrrrrrrrasznie nam się podobał ten dzień! Już czekamy na kolejną okazję do wspólnej zabawy.