Konkurs pięknego czytania w klasie II

We wtorek 16 lutego 2021 r. w klasie II odbył się Klasowy Konkurs Pięknego Czytania, zorganizowany przez wychowawczynię Panią Irenę Bułat.

Głównym celem konkursu była promocja czytelnictwa oraz rozbudzanie wśród dzieci zainteresowania literaturą. Do konkursu przystąpiło 18 uczniów z klasy drugiej. Komisja w składzie: Pani Wanda Hejna oraz Pani Katarzyna Kobylak –biorąc pod uwagę  płynność, bezbłędność, tempo oraz dykcję czytanego tekstu, przyznała następujące miejsca:

I miejsce – Bartosz

II miejsce – Alan

III miejsce – Maksymilian

Wyróżnienia otrzymali: Lilianna, Damian, Oliwier oraz Adrian.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy, by podczas „spotkań” z książką przeżywali fascynujące przygody!