Podsumowaliśmy pierwsze półrocze

We wtorek 4 lutego na sali gimnastycznej zebraliśmy się by podsumować nasze osiągnięcia w pierwszym półroczu roku szkolnego 2019/2020. Prócz dyrekcji szkoły na apelu pojawili się wyjątkowi goście –przedstawiciele władz samorządowych naszego miasta oraz powiatu jeleniogórskiego.

Ta wyjątkowa oprawa wiązała się z uhonorowaniem naszego ucznia Marcina Zawoła, który na Młodzieżowych Igrzyskach Olimpijskich w Biathlonie zdobył złoty medal. Wyróżnienia w postaci stypendiów, listów pochwalnych oraz nagród rzeczowych od Pani Dyrektor Beaty Szehidewicz odebrali uczniowie, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce i zachowaniu oraz zawodach sportowych. Do gratulacji dla najlepszych przyłączyli się starosta powiatu jeleniogórskiego Krzysztof Wiśniewski oraz burmistrz Szklarskiej Poręby Mirosław Graf.

Cieszymy się i rozpiera nas duma, że tak wielu uczniów Zespołu Szkół i Mistrzostwa Sportowego w Szklarskiej Porębie osiągnęło znaczące sukcesy zarówno w nauce jak i sporcie. GRATULUJEMY!!!