Kiermasz Świąteczny 2019

W czwartek, 12 grudnia bieżącego roku, w naszej szkole odbył się Kiermasz Świąteczny. Zainaugurowały go Jasełka Bożonarodzeniowe w wykonaniu uczniów III i I klasy szkoły podstawowej.

Przesłaniem Jasełek było ukazanie sensu Bożego Narodzenia w odnajdywaniu Jezusa w naszym życiu, a także naszego ofiarnego serca dla Boga i ludzi. Reżyserami byli: O. Witold Słowik – katecheta oraz p. Lilianna Jaworska –wychowawczyni klasy trzeciej. Pragniemy także podziękować za pomoc p. Dorocie Nowak (wykonanie dekoracji) oraz p. Dorocie Morawskiej-Romańczuk (obsługa techniczna i scenariusz). Dziękujemy też uczniom za wspaniałą grę aktorską, a rodzicom za okazaną pomoc i współprace.

Po Jasełkach na korytarzach szkoły odbył się doroczny Kiermasz Świąteczny, gdzie uczniowie z poszczególnych klas wraz ze swoimi rodzicami prezentowali wykonane przez siebie różne ozdoby, stroiki i smakołyki. Równie gorące podziękowania składamy wszystkim rodzicom, babciom i dziadkom, przyjaciołom szkoły oraz oczywiście naszym drogim uczniom, którzy aktywnie przyczynili się do przygotowania i przeprowadzenia tej wspaniałej imprezy. Mamy nadzieję, że liczni goście, którzy odwiedzili tego dnia nasza szkołę, zabrali ze sobą prócz pięknych stroików i pachnących ciast niepowtarzalną świąteczną atmosferę.