Nasze palmy najpiękniejsze!

20 marca 2016 r. w niedzielę, został nierozstrzygnięty konkurs na najpiękniejsza palmę wielkanocną zorganizowany przez ojców Franciszkanów z parafii pw. Bożego Ciała w Szklarskiej Porębie. W każdej z trzech kategorii wygrały palmy wykonane przez uczniów naszej szkoły!

Kategoria- „Najwyższa palma” –to pierwsze miejsce dla Anety Stoczyńskiej z klasy V, w kategorii ”Palma- praca zbiorowa” - pierwsze miejsce zajęła palma wykonana przez dzieci ze świetlicy szkolnej, a drugie, także palma z naszej szkoły, stworzona przez dzieci z klasy II. Sukces w kategorii „Palma -praca indywidualna” to pierwsze miejsce Pauliny Kasjaniuk z klasy V, drugie miejsce Leny Rytau z klasy I oraz trzecie miejsce Marysi Fiszer z klasy I. Prawdziwy, artystyczny duch naszej szkoły zwyciężył!

Gratulujemy !!!