WITAMY WIOSNĘ

Zima to piękna pora roku, ale wiosna jest jeszcze piękniejsza. Niestety tegoroczna troszkę się spóźnia, więc postanowiliśmy zachęcić ją do przyjścia i urządziliśmy dla niej uroczyste powitanie.

Uczniowie klasy IV przygotowali przedstawienie ,,Wiosna i spółka”. Wszystkim bardzo się podobało i nagrodzili aktorów wielkimi brawami.

Nagrody otrzymali laureaci Konkursu Pięknego Czytania. Igor Zieliński zajął I miejsce, Zuzia Górska miejsce drugie, a Ala Antoniak miejsce trzecie. Rozstrzygnięty został również konkurs na najpiękniejszą wiosenną dekorację sali lekcyjnej. Zwyciężyła klasa III, na drugim miejscu znalazła się II klasa, a na trzecim klasa V.

Swoje niezwykłe talenty i pasje prezentowali finaliści Giełdy Talentów. O miejsca na podium rywalizowało piętnaście dzieci. Za najlepszy występ jury uznało pokaz gimnastyczny Niny Kaczmarskiej. Kolejną niezwykłą prezentacją zachwycił duet – Hania Ślaz i Klaudia Dymińska. Dziewczynki są pasjonatkami gotowania i przygotowały bardzo smakowite ciasto czekoladowe. Niezwykłe poczucie rytmu i muzykalność pozwoliły zająć trzecie miejsce Piotrowi Radwiłowiczowi.

Wszystkie występy były bardzo ciekawe i otrzymały gromkie oklaski.

Kolejnym radosnym akcentem tego dnia był turniej klas IV-VI. Największą wiedzą, sprytem i zwinnością wykazała się tu klasa V.

Przypieczętowaniem wiosennych zabaw było palenie marzanny, ognisko z kiełbaskami, pizza oraz rozgrywki  w dwa ognie.

Dzięki hojności sponsorów, Pizzerii Tomato, Pizzerii Diavolo, Ściance Wspinaczkowej ,,Pochylnia”, Karczmie na Winklu oraz kierownictwu Aquaparku w Świeradowie Zdroju, laureaci oraz uczestnicy konkursów otrzymali atrakcyjne nagrody. SERDECZNIE DZIĘKUJEMY !!!