Z WIZYTĄ U SENIORÓW

Grupa uczniów uczęszczających na lekcje religii z klasy 6a wraz z katechetą o. Witoldem Słowikiem odwiedziła we wtorek 16 kwietnia mieszkańców Sudeckiego Domu Seniora „Słoneczna Polana” przy ulicy Franciszkańskiej.

Uczniowie zaprezentowali pantomimę pt. „Ręce”. Następnie zaśpiewali piosenkę pt. „Bohater” (zespołu Małe TGD) oraz chwilę porozmawiali z seniorami, a na koniec wręczyli cukierki. Bardzo dziękujemy Dyrekcji i pracownikom Domu Seniora za otwarte serce i przygotowanie mieszkańców domu na naszą wizytę. Uczniowie mogli doświadczyć życia ludzi starszych i schorowanych, którzy pod dobrą opieką spędzają swój „sędziwy” wiek.