Wspieramy zwierzęta w schronisku dla małych zwierząt w Jeleniej Górze

5 grudnia 2023 r. z okazji Dnia Wolontariatu rozpoczęliśmy akcję "Szlachetna paczka dla zwierzaczka".

Podczas zbiórki, która trwała do 20 grudnia 2023 r., otrzymaliśmy od naszych darczyńców dobrej jakości karmę, koce, a dzieci podarowały swoje maskotki. W imieniu społeczności uczniowskiej uczniowie klasy 6 a zawieźli prezenty do schroniska.

Dziękujemy  uczniom, rodzicom, pracownikom szkoły i pozostałym darczyńcom za okazaną wrażliwość i bezinteresowną chęć niesienia dobra. Chcielibyśmy również podziękować władzom Szklarskiej Poręby za udostępnienie busa, którym uczniowie mogli przewieźć zebrane dary do Jeleniej Góry.