Jasełka i Kiermasz Świąteczny 2023

W czwartek 14 grudnia 2023 r. trzecioklasiści ze swoją wychowawczynią Panią Ewą oraz o. Witoldem wystawili w sali gimnastycznej jasełka pt. "Niesforna klasa". Zaraz po występie na korytarzach szkolnych rozpoczął się Kiermasz Świąteczny.

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas. W tym roku postanowiliśmy świętować już od połowy grudnia! Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli przygotować to wspaniałe wydarzenie. Wspaniale udekorowane stoiska uginały się pod niezwykłymi pychociami. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji (która niestety nie oddaje wspaniałych zapachów, które wypełniły cała szkołę!).