Pierwszaki szykują się do Świąt!

W dniach 1.12. i 6.12. w klasie I, odbyły się warsztaty plastyczne prowadzone przez zaproszonych gości: p. Ludmiłę Riabkową i rodziców p.  Maruszczyk i p. Ring.

Niesamowite dodatki, pomoce (kule styropianowe, drewniane bałwanki i plastry bombkowe), materiały zdobnicze i przede wszystkim instruktaż i pomoc Prowadzących Pań spowodowały, że powstały naprawdę piękne prace, a dzieci poznały nowe techniki plastyczne, które na pewno pomogły je wykreować.

Ten wspólnie spędzony czas i te samodzielnie wykonane ozdoby, sprawiły, że nadchodzący świąteczny czas będzie miał wyjątkową atmosferę.

Serdecznie jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w warsztaty Paniom: A. Szczypczyńskiej, M. Maruszczyk i K. Ring.