Spotkanie Pierwszaków z pisarką Anną Szczypczyńską

We wtorek, 14. Listopada 2023r., uczniowie klasy I mieli wyjątkową okazję uczestniczyć w spotkaniu z pisarką Panią Anna Szczypczyńską, prywatnie mamą Neli, koleżanki z ich klasy.

Pani Ania arcyciekawie opowiadała, jak zaczęła się Jej przygoda z pisaniem, jak wygląda proces powstawania książki i zachęcała do czytania książek od najmłodszych lat. Wszystko to w wesołej i przyjaznej atmosferze, mimo iż dzieci zadawały „skomplikowane” pytania, na które pisarka odpowiadała z wielką cierpliwością. Na zakończenie spotkania uczniowie otrzymali od Pani Anny prezenty w postaci zakładek i książek.

Pierwszoklasiści zgodnie stwierdzili, że było to fantastyczne spotkanie i że w przyszłości, również planują zostać pisarzami.

Dziękujemy Pani Aniu!