Tak uczciliśmy Narodowe Święto Niepodległości

Jak co roku pamiętamy o naszym najważniejszym święcie narodowym- Dniu Niepodległości.  Z tej okazji uczniowie przygotowali  prace plastyczne.

W tym roku  tematem przewodnim byli Ojcowie niepodległości. Wykonane prace można było zobaczyć w holu szkoły na przygotowanej wystawie.  Najciekawsze prace  wykonali:

Maksymilian (klasa 5), Julia (klasa 6a), Adrian (klasa 5), Hubert (klasa 5), Antonina (klasa 5), Benjamin (klasa 4). Wyróżnieni uczniowie otrzymali pamiątkowy dyplom.

W tym roku po raz kolejny nasza szkoła przystąpiła do Akcji: „Szkoła do Hymnu”. O godzinie 11.20 wszyscy wspólnie odśpiewaliśmy  nasz Hymn.