Inauguracja roku szkolnego 2023/2024 –klasy 4-8

O godzinie 10.15, spotkaniem na sali gimnastycznej, uczniowie klas 4-8 zainaugurowali rok szkolny 2023/2024.

W obecności pocztu sztandarowego wszyscy zgromadzeni odśpiewali hymn. Pan Tomasz Frąc, zastępca Dyrektora ZSOiMS, powitała nas, naszych rodziców, nauczycieli, trenerów oraz pozostałych pracowników szkoły. Zaapelował o życzliwe przyjęcie i udzielenie wsparcia w klasach wszystkim nowym uczniom, których przyjęliśmy w tym roku wyjątkowo wielu. Ciepłe słowa skierował do czwartoklasistów, którzy wkraczają w nowy etap edukacyjny. Wszystkim przypomniał, że po czasie odpoczynku przychodzi czas pracy. Życzył nam sukcesów w nauce, a ósmoklasistom pomyślnych wyników egzaminów na zakończenie szkoły –przynajmniej tak dobrych jakie osiągnęli nasi ubiegłoroczni absolwenci.

Potem odbyły się miłe spotkania w klasach. Jest o czym rozmawiać po dwóch miesiącach wakacji.

A teraz do pracy!