Inauguracja roku szkolnego 2023/2024 –klasy 1-3

O godzinie 9.30, apelem w sali gimnastycznej, uczniowie klas I-III rozpoczęli nowy rok szkolny 2023/2024. W asyście wielu rodziców, bliskich oraz pocztu sztandarowego wszyscy odśpiewaliśmy Mazurka Dąbrowskiego.

Pan Tomasz Frąc, zastępca Dyrektora Szkoły, powitał wszystkich po wakacjach i życzył uśmiechu oraz samych sukcesów. Szczególnie serdecznie przywitał pierwszoklasistów, którzy po raz pierwszy przekroczyli progi naszej szkoły. Ciepłe słowa skierował również do ich rodziców oraz wszystkich zebranych.

Po krótkiej uroczystości udaliśmy się do swoich sal lekcyjnych. Miło było po dwóch miesiącach wakacji spotkać się z koleżankami, kolegami i naszymi nauczycielami.

A teraz do pracy!