Pierwszaki na szlaku

Wczoraj klasa 1 wybrała się na wycieczkę z przewodnikiem panem Tomkiem w ramach projektu realizowanego w naszej szkole "Integracja polsko - ukraińska dla oświaty".

Rozpoczęliśmy naszą wędrówkę pod szkołą witając się z naszym przewodnikiem. Udaliśmy się w stronę Sowich Skał by dalej niebieskim szlakiem wędrować na Złoty Widok. Następny przystanek to Chybotek. Ku naszemu zdumieniu spotkaliśmy tam urocze alpaki. Powrót do szkoły był  nie lada wyzwaniem dla młodych nóg, ale miłym zakończeniem ciężkiej wędrówki była niespodzianka w postaci pizzy i lodów. Dziękujemy pani Ewelinie oraz panu Tomkowi za mile spędzony czas.