Dzień św. Patryka

17 marca w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Św. Patryka. Tego dnia szkołę opanowały koniczynki i Leprechuny, a na korytarzach zaroiło się od przebranych na zielono uczniów i pracowników szkoły.

Można było wziąć  udział w konkursie z QR kodami, zrobić  sobie selfie  na ściance, a nauczyciele  angielskiego przeprowadzali tego dnia lekcje z elementami wiedzy o kulturze Irlandii, jej patronie  oraz zwyczajach bo przecież kto wie jakie przygody czekają na naszych uczniów  po drugiej stronie tęczy?

Specjalne podziękowania dla klasy 7as za pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu obchodów  Dnia Św. Patryka -zasłużyliście na garniec pełen złota.