KIERMASZ ŚWIĄTECZNY 2022 w Piątce –co to się działo!

„TRZEJ MĘDRCY I CHŁOPIEC” - pod takim tytułem, w czwartkowy wieczór 15 grudnia 2022r., zostały wystawione w naszej szkole Jasełka Bożonarodzeniowe w wykonaniu uczniów z klas trzeciej i czwartej.

Mottem przedstawienia Jasełkowego było ukazanie dobrego serca chłopca, który wędrując wraz z Trzema Królami do Betlejem spotyka ludzi z którymi dzieli się swoimi prezentami jako gest miłości. Reżyserami przedstawienia byli: o. Witold Słowik, pani Lilianna Jaworska, współpraca sceniczna i techniczna: Pani Dorota Morawska-Romańczuk, Pan Bartłomiej Bury. Ogrom podziękowań kierujemy w stronę rodziców dzieci występujących na Jasełkach za wszelką udzieloną pomoc i współpracę.

Bezpośrednio po przedstawieniu na korytarzach szkoły odbył się KIERMASZ ŚWIĄTECZNY. Uczniowie z poszczególnych klas wraz ze swoimi rodzicami prezentowali wykonane przez siebie świąteczne ozdoby i stroiki oraz serwowali smakołyki we wszelkiej możliwej postaci. Brak słów by opisać zapach jaki wypełnił szkołę od piwnicy aż po dach.
Gorące podziękowania składamy wszystkim rodzicom, babciom i dziadkom, przyjaciołom szkoły oraz oczywiście naszym drogim uczniom, którzy aktywnie przyczynili się do przygotowania i przeprowadzenia tej wspaniałej imprezy. To był wspaniały pokaz zaradności, pomysłowości i kreatywności! BRAWO PIĄTKA!

Aby obejrzeć film z tego wydarzenia, kliknij w ten link.