Uśmiechnięci Święci

„Uśmiechnięci Święci” -pod takim tytułem, w czwartek 27 października,  odbył się w naszej szkole - Bal Wszystkich Świętych dla uczniów z klas 1 – 3.

Imprezę prowadził katecheta o. Witold Słowik z wychowczyniami klas oraz z pomocą pań Doroty i Marty. Na początku dzieci zgromadziły się w jednej z klas aby usłyszeć krótką katechezę o różnych świętych i błogosławionych. Następnie na korytarzu nastąpiła prezentacja i wyjasnienie za jakiego świętego lub świętą przebrali się uczestnicy balu. Specjalna komisja wybrała czworo uczniów, którzy otrzymali na swój strój nagrody książkowe. Potem rozpoczęła się zabawa i tańce w rytmie piosenek religijnych. Dziękujemy wszystkich dzieciom za udział w balu oraz rodzicom za okazaną pomoc i współpracę.