Dzień Edukacji Narodowej 2022

14 października w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. O godzinie 9 spotkaliśmy się na sali gimnastycznej gdzie odbyła się uroczysta akademia.

Pierwsi wystąpili ośmioklasiści. Sylwetki pracowników oraz uczniów szkoły przedstawione przez najstarszą klasę zyskały gromkie brawa publiczności. Potem wystąpili czwartoklasiści, którzy przygotowanymi wierszami wprowadzili nas w świąteczny nastrój. Ich występy również nagrodziły gromkie brawa. Pani Dyrektor uhonorowała szkolnych bohaterów: Filipa z klasy 3 oraz  jego brata Daniela z klasy 5, którzy sprowadzili pomoc dla ofiary wypadku. Cieszymy się, że są uczniami naszej szkoły - brawa dla nich! Na zakończenie zaprezentowali się  pierwszoklasiści. To dziś odbyło się tak ważne dla nich uroczyste powitanie w gronie uczniów naszej szkoły. Po występie złożyli uroczyste ślubowanie i zostali przez Panią Dyrektor pasowani na uczniów pierwszej klasy. To był wesoły oraz, za sprawą kiermaszu ciast, pachnący słodkościami dzień w naszej szkole.

Kto nie miał możliwości spróbowania tych pyszności – niech żałuje!