• Odwiedziny: 812089

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

W czwartek 1 września 2022 r. o godzinie 9.00 na sali gimnastycznej uroczyście rozpoczęliśmy rok szkolny 2022/2023.

Miło było spotkać koleżanki, kolegów oraz naszych nauczycieli po wakacyjnej przerwie. Wszystko odbyło się zgodnie z tradycją naszej szkoły. Honorowe miejsce zajął poczet sztandarowy, wspólnie odśpiewaliśmy hymn a potem powitała wszystkich Pani Dyrektor Beata Szehidewicz. Szczególnie ciepło powitała pierwszoklasistów oraz ich rodziców –dla nich to była pierwsza taka uroczystość. Wszystkim bez wyjątku życzyła powodzenia i sukcesów w nadchodzącym roku szkolnym. Dla tych, którzy z żalem żegnali się z wakacjami też miała dobrą wiadomość -informacje o terminach ferii oraz dodatkowych dniach wolnych zaplanowanych w nadchodzącym roku szkolnym. Ósmoklasiści westchnęli (na całą salę gimnastyczną) na wieść o majowych terminach egzaminów. Okazało się, że w naszej szkole rozpoczyna pracę kilku nowych nauczycieli (!?).

Będzie dobrze!

Krótki film z tego wydarzenia można obejrzeć po kliknięciu w ten link.