Pierwszy próbny egzamin ósmoklasistów

W środę 24. listopada oraz w czwartek 25. listopada uczniowie klas najstarszych przystąpią do pierwszego egzaminu próbnego dla ósmoklasistów. W związku z tym zmianie ulega organizacja zajęć.

Ósmoklasiści przychodzą w te dni do szkoły na godzinę 8.25-8.30 (nie mają pierwszej lekcji/treningów). Przebierają się i pozostawiają plecaki w szafkach. Udają się pod salę lekcyjną w której przystępują do egzaminu. Przynoszą ze sobą tylko długopis/pióro z czarnym tuszem/atramentem -a w środę, na matematykę, dodatkowo linijkę. Losowanie miejsc zaczyna się o 8.35. Po zakończeniu egzaminu lekcja 5 i kolejne odbędą się zgodnie z planem.

Wszystkim przystępującym do tych sprawdzianów życzymy powodzenia.