Apel z okazji Święta Niepodległości

10 listopada 2021 roku uczniowie klasy 2, 7a, 7s oraz 8a zaprezentowali program artystyczny poświęcony naszemu najważniejszemu świętu -Narodowemu Świętu Niepodległości.

Po zakończeniu części artystycznej zostały wręczone dyplomy dla uczniów, którzy wykonali najciekawsze prace plastyczne poświęcone Narodowemu Świętu Niepodległości. Dyplomy otrzymali: Klaudia z klasy 8a, Szymon z klasy 8a, Nela z klasy  8s, Lena z klasy 7a, Laura z klasy 7s, Maksymilian z klasy 7s, Tymon z klasy 6as, Aleks z klasy 5,  Julia z klasy 4 oraz Olga z klasy 4. Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy!

Wszystkie prace wykonane przez uczniów zostały wyeksponowane na korytarzach szkoły.

W tym roku, ze względu na wyjątkowy czas, nie śpiewaliśmy wspólnie Hymnu. Zrobiliśmy to w klasach.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.