Imieniny: Hugona, Piotra

„Bistro Baba” w ZSOiMS w Szklarskiej Porębie, czyli o tym jak zostać małym przedsiębiorcą!

UWAGA! UWAGA! Mamy naszą mikrofirmę! „Bistro Baba” działa! Trochę to trwało, bo pracy było niezwykle dużo i to nie tej kulinarnej…

Żeby stworzyć naszą mikrofirmę, najpierw zwiedziłyśmy profesjonalną kuchnię, określiłyśmy cel, rodzaj i strategię działalności, wymyśliłyśmy chwytliwą nazwę, fajne logo, no i menu. Po tych wysiłkach nadszedł dzień próby generalnej:

20.10.2021 r., godz. 15.00, budynek B (liceum)- stoisko gotowe, naleśniki i racuchy też gotowe, ale co z klientami? Czy przyjdą? Okazało się, że nie trzeba było się martwić! Smakosze z liceum dopisali i to jak! Serdecznie Wam za to dziękujemy. Zatem mimo tremy, małe twórczynie z „Bistro Baba” spisały się na medal!

Czas na podbój, serc (i żołądków) Szkoły Podstawowej Nr 5.

Szykujcie się! „Bistro Baba" nadchodzi i serdecznie zaprasza!

Zajęcia kulinarne realizowane są w ramach
Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020
pn