Szkolny etap Ogólnopolskiego Konkursu Językowego

W dniu 22. października pasjonaci nauki języków obcych z klas II -VIII wzięli udział w etapie szkolnym Ogólnopolskiego Konkursu Językowego, organizowanego przez Wydawnictwo Synapsa.

Uczniowie zgłosili się do konkursu z języka angielskiego "World of languages Kids" oraz z języka niemieckiego "Weltsprachen Kinder".

Zadania konkursowe sprawdzały umiejętność odbioru tekstu ze słuchu, rozumienie tekstów pisanych oraz wiadomości gramatyczne.

Wszyscy uczestnicy otrzymają dyplomy poświadczające udział w konkursie oraz drobne nagrody edukacyjne. Uczniowie, którzy uzyskają wynik ponad 90% , otrzymają również dwumiesięczny dostęp do serwisu edukacyjnego HIGH FIVE (odpowiednio do języka obcego).

Stuprocentowy wynik gwarantuje półroczny dostęp do serwisu oraz nagrodę książkową.

Serdeczne gratulacje dla wszystkich uczniów, a szczególnie dla najmłodszej uczestniczki konkursu – Wiktorii z klasy II.

Czekamy niecierpliwie na wyniki konkursu!