Uczciliśmy Dzień Edukacji Narodowej

14 października to Dzień Edukacji Narodowej – polskie święto oświaty. Tradycyjnie zamiast lekcji spędzamy ten dzień na wspólnych zabawach.

Pierwszoklasiści przygotowali wspaniały występ i zostali uroczyście włączeni w społeczność szkolną poprzez pasowanie. Tradycyjnie Pani dyrektor Beata Szehidewicz uczyniła to przy pomocy gigantycznego ołówka! Klasy starsze spotkały się na wspólnych zabawach sprawnościowych oraz konkursach wymagających wiedzy oraz refleksu. Jeżeli dodać do tego smakowity podwieczorek –mamy gotowy przepis na idealny dzień w szkole! No może zabrakło chociaż jednej lekcji, ale od jutra wracamy do wyyyytężoooooonej pracy!