KINO NA DOBRY POCZĄTEK

8.10.2021r.,w piątek, w naszej szkole było jakby dużo ciszej. Powodem był wyjazd klas I, II, III i V  do kina "Helios" w Jeleniej Górze, na film pt. "Mała Wielka Stopa 2".

To niezwykła opowieść o potomku legendarnego Yetii, który rusza na ratunek mieszkańcom dalekiego rezerwatu, aby uratować zwierzęta, zagrożone wyginięciem przez szkodliwą działalność człowieka.

Jednak, żeby tradycji stało się zadość, zanim weszliśmy do sali kinowej, spędziliśmy czas w baaaaaardzo długiej kolejce po popcorn. Przed projekcją, odbyła się też prelekcja, tematycznie związana z ochroną przyrody. Szczęśliwcy, którzy odpowiedzieli poprawnie na pytania prelegenta – otrzymali upominki.

Film podobał się do tego stopnia, że niektórzy wcale nie mieli ochoty opuszczać sali kinowej (zwłaszcza, że popcorn jeszcze został).

Mamy nadzieję, że ten rok szkolny, tak jak jego „kinowy początek”, będzie miał dla wszystkich szczęśliwe zakończenie :)

Zatem...POWODZENIA!