Piłkarska Liga Okręgowa Młodzika

Młodziki Lechii Piechowice z naszymi uczniami w składzie (M. Dziura, E. Herba, M. Lewandowski, F. Popłoński, L. Romańczuk, A. Romańczuk) wygrali ostatnie dwa mecze ligowe.

29. września pokonali na wyjeździe Czarnych Lwówek Śląski 11:0 (gole m.in. Popłoński x4, Lewandowski x2, Herba, A. Romańczuk), a 5. października na własnym boisku ograli Łużyce Lubań 4:1. Z kolei na inaugurację ligi 4. września zremisowali w Jeleniej Górze z Karkonoszami 4:4 (m.in. gol Lewandowskiego), odrabiając dwukrotnie w trakcie meczu dwubramkową stratę. Z pozostałych wyników na uwagę zasługuje zwycięstwo 10:2 z Majdanem Bolesławice (2x Popłoński, Herba) oraz porażka 1:4 (1:1) w Bolesławcu z wymagającym przeciwnikiem, jakim okazał się UKS Football Academy.

Foto: jg24.pl