Organizacja rozpoczęcia roku szkolnego 2021/2022 dla klas I-III

Informujemy, że dla uczniów klas I-III inauguracja roku szkolnego 2021/2022 odbędzie się w środę 1 września 2021 o godzinie 9.00 w sali gimnastycznej.

Ze względów bezpieczeństwa i obowiązującym reżimem sanitarnym ustaliliśmy kilka zasad. Prosimy zapoznać się z nimi i zastosować się do nich.

1. Każdemu uczniowi towarzyszyć może tylko jedna osoba dorosła.
  2. Uczniowie klas I-III i  ich opiekunowie wchodzą do budynku szkoły głównym wejściem i udają się bezpośrednio na salę gimnastyczną gdzie oczekiwać na nich będą wychowawczynie.
  3. Na sali gimnastycznej oraz po zakończeniu krótkiej uroczystości należy stosować się do poleceń wychowawczyni klasy.
  4. Każdy wchodzący (uczeń, rodzic/opiekun) obowiązany jest zdezynfekować dłonie preparatem biobójczym z dozownika ustawionego przy wejściu do szkoły.
  5. Każdy wchodzący do szkoły (uczeń/rodzic/opiekun) obowiązany jest nałożyć przyniesioną przez siebie maseczkę ochronną. Maseczka musi osłaniać nos i usta. Zachęcamy do przyniesienia i założenia rękawiczek.
  6. Zgromadzeni na uroczystości rodzice/opiekunowie winni zachować dystans społeczny od pracowników szkoły min 1,5 m.

Za niedogodności przepraszamy i apelujemy! Dajmy przykład odpowiedzialnego zachowania naszym najmłodszym tak, by nie wypomnieli nam barku stosowania się do obowiązujących zasad w najmniej odpowiednim monecie :)