Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego klas IV-VIII

Punktualnie o godzinie 10.00 rozpoczęliśmy na sali gimnastycznej Uroczystość Zakończenia Roku Szkolnego 2020/2021 dla klas 4-8. Towarzyszyli nam nauczyciele oraz rodzice.

To był kolejny trudny rok szkolny. Za sprawą pandemii wiele miesięcy zamiast w szkole w gronie przyjaciół uczyliśmy się w domach, ślęcząc przed monitorami. To było wyzwanie dla wszystkich społeczności szkolnych: uczniów, nauczycieli, ale również rodziców i opiekunów. Wszystkim tym, którym ten rok szkolny dał się we znaki, Pani Dyrektor Beata Szehidewicz przekazała słowa uznania i pogratulowała osiągniętych, bardzo dobrych, wyników nauczania.

Rzeczywiście nagród wręczono co niemiara. Tę imponującą sztafetę rozpoczęło uhonorowanie naszego absolwenta –biathlonisty Marcina Zawoła, który po raz kolejny osiągnął wspaniałe wyniki na międzynarodowych zawodach najwyższej rangi. Ten posiadacz złotego medalu olimpijskiego, po styczniowych zawodach w Obertillach, do kolekcji dołączył tytuł: Wicemistrza Świata  Indywidualnie Juniorów Młodszych w Biathlonie oraz tytuł Mistrza Świata w Biegu Sztafetowym Juniorów Młodszych w Biathlonie. Następnie Pani Dyrektor wręczyła wyróżnienia najlepszym uczniom: Kryształowe, Złote, Srebrne oraz Brązowe Wlastimile.

A teraz wakacje!!!