Zakończenie Roku Szkolnego 2020/2021 dla klas I-III

W dniu dzisiejszym, 25 czerwca 2021 r., zakończyliśmy rok szkolny. O godzinie 9.00 uczniowie klas I-III spotykali się na sali gimnastycznej z nauczycielami i rodzicami, by odebrać świadectwa oraz nagrody.

To był kolejny trudny rok naznaczony pandemią oraz nauczaniem zdalnym, które przez wiele miesięcy realizowaliśmy poza szkołą z nosami przed monitorami. Pomyślcie tylko, pierwszoklasiści, którzy nie zdążyli jeszcze poznać wszystkich liter, z dnia na dzień musieli odnaleźć się na lekcjach prowadzonych zdalnie! Czy to w ogóle możliwe, by skutecznie i efektywnie pracować bez możliwości bezpośredniego kontaktu. A drugoklasiści? Oni znaczną cześć klasy pierwszej przepracowali zdalnie i nie lepiej było w bieżącym roku szkolnym. A jednak „daliśmy radę” –tak podsumowała rok szkolny nasza Pani Dyrektor Beata Szehidewicz. Podziękowała gorąco wszystkim uczniom, rodzicom i opiekunom za okazywaną dzieciom i nauczycielom pomoc w realizacji nauczania w ostatnich miesiącach tego nietypowego roku szkolnego.

Ale dość już o szkole! Teraz czas na beztroskie wakacje!!!

„Bądźcie ostrożni i rozważni, pamiętajcie o wspólnym bezpieczeństwie czy to nad morzem, jeziorem, czy górskim szlaku, gdziekolwiek zaprowadzą Was wakacyjne podróże”- zakończyła Pani Dyrektor.