Niedziela, 2024-05-12

Imieniny: Dominika, Imeldy

Młodzi ekolodzy nagrodzeni!

Miło nam wszystkich poinformować, że kilkoro uczniów z klas I i III zostało laureatami konkursu z okazji Dnia Wody organizowanego przez Urząd Miasta w Szklarskiej Porębie.

Temat był bardzo trudny, bo jak skutecznie przekazać, by szanować i dbać o czystość wody w życiu człowieka? Wspaniale udało się to Karolowi, Fabianowi oraz Anastazji, którzy zdobyli najwyższe miejsca i najcenniejsze nagrody. Pozostali wyróżnieni to: Zofia i Benjamin z klasy I oraz Olga, Kuba, Julia, Zuzia, Hania, Maja oraz Borys z klasy III.

Zapraszamy do obejrzenia prac naszych laureatów w Urzędzie Miasta w Szklarskiej Porębie.