II próbny egzamin dla ósmoklasistów

W egzaminie biorą udział uczniowie, których rodzice wyrazili pisemną zgodę. Dzień przed egzaminem lub w dniu egzaminu rodzice/prawni opiekunowie wypełniają pisemne oświadczenie, które załączone jest do pobrania pod artykułem (Załącznik nr 1 -Oświadczenie dla rodzica). Można je dostarczyć do szkoły w formie papierowej (przynosi uczeń w pierwszym dniu egzaminu) lub elektronicznej na adres: zcadyrektora.zsoims@gmail.com.

Uczniowie przychodzą do szkoły 20 minut przed egzaminem, tj. 8.40. Prosimy o przychodzenie punktualnie na określoną godzinę

Po zakończonym egzaminie uczniowie niezwłocznie wracają do domu, nie ma możliwości przebywania po egzaminie na terenie szkoły lub w jej otoczeniu.

Uczniowie  przynoszą swój długopis ( z czarnym tuszem), dodatkowo na matematykę linijkę.

Uczniowie mają ze sobą legitymacje szkolną.

Egzaminy próbne odbywają się w reżimie sanitarnym, uczniowie przychodzą do szkoły w maseczkach, mogą mieć rękawiczki. Dezynfekuję ręce na wejściu, zachowują odstęp 2 m.

6.05.2021 czwartek  – j. polski (120 min)

9.00-11.00, sala gimnastyczna w budynku A.

Wszyscy uczniowie

z dostosowaniami mogą mieć  wydłużony czas o 60 min.

7.05.2021 piątek – matematyka (100 min)

9.00-10.50, sala gimnastyczna w budynku A.

Wszyscy uczniowie

z dostosowaniami mogą mieć  wydłużony czas o 50 min.

10.05.2021 poniedziałek –j. angielski (90 min)

9.00-10.30, sala 211, sala 212  w budynku A.

Wszyscy uczniowie ( wg list)

z dostosowaniami mogą mieć  wydłużony czas o 45 min.