Wtorek, 2024-05-21

Imieniny: Jana, Moniki

Za nami Kangur Matematyczny 2021

Dzisiaj, w czwartek 22 kwietnia 2021 r., przeprowadzono na sali gimnastycznej stacjonarnie konkurs Kangur Matematyczny 2021. Do konkursu przystąpiło 20 uczniów z klas 2-8. Dodatkowo czworo uczniów zdecydowało się na udział w konkursie w wersji zdalnej (on-line).

Mimo licznych ograniczeń wynikających z reżimu sanitarnego konkurs przeprowadzono sprawnie bez najmniejszych problemów. Duża w tym zasługa szkolnego koordynatora, nuczyciela matematyki pana Jarosława Saka. Bezpośrednio po zakończeniu konkursu prace zostały spakowane oraz wysłane za pośrednictwem poczty. Wszystkim uczestnikom życzymy sukcesu i z niecierpliwością czekamy na ogłoszenie wynków.