Kangur Matematyczny 2021

W czwartek 22 kwietnia o godz. 9.00 w sali gimnastycznej odbędzie się, zorganizowany stacjonarnie, konkurs Kangur Matematyczny dla zgłoszonych uczniów Szkoły Podstawowej nr 5 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Wlastimila Hofmana.

Konkurs jest jednoetapowy, uczestnicy startują w następujących kategoriach: Żaczek (kl. 2), Maluch (kl. 3 i 4), Beniamin (kl. 5 i 6), Kadet (kl. 7 i 8). Konkurs potrwa 75 minut i zakończy się do ok. godziny 11.00. Zgłoszonych uczestników prosimy o przybycie na salę gimnastychną, w dniu konkursu, między 8.30 a 8.45 (na salę gimnastyczą wchodzimy wyłącznie tylnym wejściem).

Uczestnicy powinni mieć ze sobą:
- czarny długopis do zaznaczania odpowiedzi,
- zgodę rodzica/opiekuna na udział w konkursie (do pobrania pod tym artykułem),
- oświadczenie rodzica/opiekuna o braku objawów choroby (do pobrania pod tym artykułem),
- maseczkę.

Konkurs odbędzie się w sali gimnastycznej z zachowaniem reżimu sanitarnego.

W razie braku możliwości napisania konkursu stacjonarnie, istnieje możliwość uczestnictwa zdalnego, ale wtedy wynik nie jest brany pod uwagę w ogólnopolskiej klasyfikacji i przy przyznawaniu nagród. Jeśli ktoś nie może wziąć udziału w konkursie stacjonarnie, a chciałby wziąć udział zdalnie, prosimy o kontakt ze szkolnym organizatorem konkursu.

Wszelkie pytania związane z organizacją i przebiegiem konkursu proimy kierować do nauczyciela matematyki pana Jarosława Saka -za pośrednictwem dziennika elektronicznego.