Minister zapowiedział powrót do nauki zdalnej klas 1-3

W klasach 1-3 od 20 marca do 9 kwietnia powraca nauka zdalna. Po tym okresie możliwy jest powrót do nauczania hybrydowego.

Zgodnie z tym postanowieniem wszyscy uczniowie klas młodszych od poniedziałku przechodzą na nauczanie zdalne za pośrednictwem Teams na Szkolnej Platformie Office 365. Nauka zdalna prowadzona będzie do 9 kwietnia. Potem ogłoszone zostaną dalsze decyzje. Przypominamy, że w dniach 1-6 kwietnia przypada wiosenna przerwa świąteczna i w te dni nie będzie prowadzone nauczanie zdalne.

Przypominamy! Na naszej stronie www dostępny jest poradnik/informator dotyczący pracy na Szkolnej Platformie Office 365. Aby odświeżyć sobie zasady pracy zdalnej wystarczy kliknąć w ten link.