Książka -wspaniała przygoda

We wtorek, 2.11.2020 r. w ramach kampanii Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pt. „Mała książka –wielki człowiek”, klasę pierwszą odwiedził pan Andrzej Dziuńko – bibliotekarz z naszej szkoły.

Przyszedł z rękoma pełnymi prezentów! Okazało się, że każdy uczeń klasy I, otrzymał „zaproszenie” (w postaci książeczek) do odbycia niezwykłej przygody, jaką jest rozpoznawanie liter i składanie ich w wyrazy i zdania.

Może w przyszłości zachęci to naszych najmłodszych do sięgania po książki częściej niż po telefon, czy laptopa? Okaże się … Najpierw zróbmy pierwszy krok w tym kierunku i przeczytajmy to „pierwsze zaproszenie” do  wspaniałego świata wyobraźni, jakim jest czytanie książek.