Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Wlastimila Hofmana w Szklarskiej Porębie

• Statystyki

Niedziela, 2021-01-17

Imieniny: Antoniego, Henryki

Dzień Chłopaka w klasie 1 i 4

30 września najmłodsi uczniowie – Pierwszaki, obchodzili swoje pierwsze święto w nowym, szkolnym gronie.

Na dodatek dziewczyny się bardzo postarały i oprócz słodkości, podarowały swoim kolegom z klasy, wymarzony prezent, w postaci własnej, klasowej, piankowej piłki nożnej!

Ta piłka ma same plusy: jest mięciutka, więc nie zrobi nikomu krzywdy, nie wybije szyby i na dodatek łatwo można ją zdezynfekować. Na szczęście chłopcy zachowali się wzorowo, docenili swoje koleżanki: podzielili się słodkościami i zaprosili na pierwszy mecz!

Dziewczyny z klasy 4 też podrzuciły zdjęcia ze świętowania Dnia Chłopaka. Pamiętały o swoich kolegach, a że, podobno, słodkie z nich chłopaki, to pasowała do nich ta wielka czekolada J

Przy okazji…. wszystkim Chłopakom z naszej szkoły, tym starszym i tym młodszym z okazji Ich święta, życzymy wszystkiego co najlepsze ( może to być np. taka piłka jak w klasie 1 J)

Dziewczyny z Waszej szkoły