Posprzątaliśmy dziś całkiem spory kawałek świata!

Zgodnie z wieloletnia tradycją nie pozostajemy głusi na wezwanie organizatorów akcji „Sprzątanie Świata”.

W piękny słoneczny poranek, 18 września, uzbrojone w worki oraz gumowe rękawiczki osiem klas z naszej szkoły wyruszyło na sprzątanie świata! Jak się okazało zebraliśmy mnóstwo porzuconych w okolicznych lasach śmieci -niestety! Nasza akcja okazała się bardzo, bardzo, bardzo pożyteczna. Z satysfakcją informujemy, że dzięki naszemu zaangażowaniu i determinacji następujące rejony świata są od dzisiaj czyste: lasek za naszą szkołą i cmentarzem, Sowie Skałki, lasy w okolicy kościoła pw. Bożego Ciała oraz Słonecznej Polany, okolice parku Esplanada, Chybotek, Złoty Widok oraz okolice i dojście do domu naszego patrona Wlastimila Hofmana.

Mamy nadzieję, że wszędobylscy śmiecący nie pospieszą się i nie zniweczą naszego wysiłku!

Koordynatorom akcji z Urzędu Miasta w Szklarskiej Porębie bardzo dziękujemy za pomoc, słodkie co nieco dla uczniów oraz sprawne odebranie zebranych przez nas śmieci.