Pożegnaliśmy Panią Danutę Arciuszkiewicz-Dubielecką

We czwartek 10 września 2020 roku o godzinie 13.00 w Kościele pw. Bożego Ciała odbyła się msza za Duszę Zmarłej Danuty Arciuszkiewicz-Dubieleckiej, która była pierwszą Panią Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 5 w Szklarskiej Porębie. Delegacja naszej szkoły na czele z pocztem sztandarowym oraz Panią Dyrektor Beatą Szehidewicz uczestniczyła w ostatnim pożegnaniu.

To Pani Danuta 1 września 1984 roku uroczyście odebrała symboliczny klucz i przecięła wstęgę, otwierając po raz pierwszy obecną siedzibę naszej szkoły przy ul. Obrońców pokoju 17. Pani Dyrektor pozostanie z nami na zawsze na pożółkłych kartach pierwszej Kroniki Szkoły sprzed 36 lat!

Cześć Jej pamięci.