WITAJ SZKOŁO!

Jakże inaczej niż zwykle, podzieleni na niewielkie zespoły, rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny w Szkole Podstawowej Nr 5 z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego im. Wlastimila Hofmana w Szklarskiej Porębie.

Choć zamaskowani i w większym dystansie miło było spotkać koleżanki, kolegów i naszych nauczycieli  po kilkumiesięcznej przerwie. Wszyscy życzymy sobie, by ten rok szkolny okazał się szczęśliwy i przebiegał bez zakłóceń. Zapoznaliśmy się z nowymi procedurami, które sprawią, że będziemy w naszej szkole bezpieczniejsi. Teraz wystarczy je konsekwentnie stosować. Wielu z nas zatęskniło za szkołą, jaką znaliśmy przed pandemią. Dobrze, że znowu jesteśmy w swoich klasach w swojej szkole!