Organizacja rozpoczęcie roku szkolnego dla klas IV-VIII

Informujemy, że ze względów bezpieczeństwa inauguracja roku szkolnego 2020/2021 dla uczniów klas starszych odbywać się będzie w sali gimnastycznej budynku A w dwóch turach:

Klasy: IV, V, VIA i VIS o godzinie 9.00

Klasy: VIIA, VIIS, VIIIA i VIIIS o godzinie 10.00

Prosimy zapoznać się z komunikatem i we wtorek 1 września 2020 zastosować się do poniższych zleceń:

1. Każdemu uczniowi towarzyszyć może tylko jedna osoba dorosła. Rekomendujemy, by rodzice/prawni opiekunowie nie pojawili się na tej skromnej uroczystości o ile nie jest to szczególnie uzasadnione.
  2. Uczniowie i ich opiekunowie przychodzą do szkoły na wyznaczoną godzinę.
  3. Uczniowie klas IV-VIII i ich opiekunowie wchodzą na salę gimnastyczną wyłącznie tylnym wejściem. WAŻNE: Uczniowie klas IV-VIII i ich opiekunowie nie wchodzą do budynku szkoły głównym wejściem.
  4. Każdy wchodzący na salę gimnastyczną (uczeń, rodzic/opiekun) obowiązany jest zdezynfekować dłonie za pomocą ustawionego przy wejściu dezynfektora.
  5. Każdy wchodzący do sali gimnastycznej (uczeń, rodzic/opiekun) obowiązany jest nałożyć przyniesioną przez siebie maseczkę ochronną. Maseczka musi osłaniać nos i usta. Zachęcamy do przyniesienia i założenia rękawiczek.

Po wejściu do sali gimnastycznej należy zastosować się do poleceń wychowawcy klasy.