Trwają przygotowania do rozpoczęcia roku szkolnego 2020-2021

Wszystko wskazuje na to, że od 1 września w naszej szkole rozpoczniemy rok szkolny w systemie stacjonarnym –uczniowie i nauczyciele wrócą do szkoły.

Ze względu na trwającą pandemię i konieczne środki bezpieczeństwa praca szkoły musi zostać zmodyfikowana tak, by zminimalizować potencjalne zagrożenia dla przebywających w niej uczniów i pracowników. Informujemy, że analizujemy obowiązujące przepisy oraz rekomendacje. Trwają prace nad określeniem stosownych procedur, które obowiązywać będą wszystkie społeczności szkole: uczniów, rodziców i pracowników szkoły.

Już dziś informujemy, że w trosce o bezpieczeństwo zrezygnowaliśmy z ogólnoszkolnej inauguracji roku szkolnego, która tradycyjnie odbywała się w sali gimnastycznej z udziałem wszystkich uczniów, nauczycieli oraz wszystkich chętnych rodziców. Takiego rozpoczęcia roku szkolnego nie będzie!

Prosimy śledzić naszą szkoloną stronę www, nasz profil na Facebooku oraz sprawdzać wiadomości w dzienniku elektronicznym, gdzie sukcesywnie umieszczać będziemy informacje dotyczące wznowienia pracy szkoły.

Prosimy zapoznać się z wytycznymi przygotowanymi przez Ministra Edukacji Narodowej, które prezentujemy na grafikach poniżej.