„Bal Maskowy” na zakończenie roku szkolnego 2019/2020 :)

Nikt nie mógł się spodziewać jak trudny dla polskiej edukacji okaże się mijający rok szkolny. O tym, że poradziliśmy sobie z wyzwaniem jakie stanowiło niespodziewanie wprowadzone zdalne nauczanie, świadczą bardzo dobre wyniki  klasyfikacji uzyskane przez nasze uczennice i uczniów.

Wszystkim rodzicom i opiekunom bardzo dziękujemy, za okazywaną dzieciom i nam, nauczycielom pomoc w realizacji nauczenia w ostatnich miesiącach tego nietypowego roku szkolnego. Wiemy, że był to trudny czas, naznaczony niepokojem i frustracją.

Dzisiaj wszyscy możemy sobie pogratulować: DALIŚMY RADĘ!!!

Wszystkim życzymy udanego i bezpiecznego odpoczynku, czekamy na Was we wrześniu!