Zapraszamy na zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Zajęcia dydaktyczno-wychowawcze kończą się w tym roku szkolnym w piątek, 26 czerwca. W tym dniu uczniom wydawane będą świadectwa szkolne.

Informujemy, że na zakończenie bieżącego roku szkolnego, ze względu na wciąż obowiązujący na terenie kraju stan epidemii i związane z tym ograniczenia, nie możemy zorganizować tradycyjnej, uroczystej akademii dla całej społeczności szkolnej.

Świadectwa wręczane będą uczniom zebranym w małych grupach na świeżym powietrzu, na dziedzińcu przed głównym wejściem do budynku szkoły.

Zapraszamy naszych uczniów i ich rodziców na tą skromną uroczystość zgodnie z harmonogramem:

klasa I

klasa II + klasa III

klasa IV + klasa V

klasa VIA + klasa VIS

klasa VIIA + klasa VIIS

klasa VIIIA + VIIIS

Mając na uwadze obowiązujące ograniczenia spowodowane epidemią zobowiązujemy uczniów, rodziców i nauczycieli do założenia maseczek oraz rękawiczek.

W przypadku załamania pogody świadectwa wręczane będą w holu szkoły.

Serdecznie zapraszamy!