Sukces naszych uczniów w konkursie plastycznym

Bieg Piastów już tylko we wspomnieniach, a my mamy wspaniałą wiadomość. W okresie od grudnia do marca bieżącego roku szkolnego uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym "Bieg Piastów w oczach dzieci".

I tym razem udowodniliśmy, że Wlastimil Hofman jest naszym Patronem zasłużenie. Mamy wielu uzdolnionych plastycznie uczniów oraz uczennic. Do biura konkursowego wpłynęło aż 200 prac ze szkół podstawowych i przedszkoli powiatu jeleniogórskiego. Wszystkie były bardzo piękne i pomysłowe. Można je było podziwiać na wystawie w Hotelu Bornit.

Konkurs odbywał się w trzech kategoriach: przedszkola, 7-9 lat i 10-14 lat.

Miło nam ogłosić, że w kategorii 7-9 lat dwa pierwsze miejsca zajęli nasi pierwszoklasiści: I miejsce zajęła Olga, II miejsce przyznano Kubie.

W kategorii 10-14 lat mamy troje laureatów: I miejsce zajęła Oliwia z klasy VI A, III miejsce Maja z klasy V A, wyróżnienie przyznano Lenie z klasy V A.

Serdecznie dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu.