BAL KARNAWAŁOWY KLAS I-III

Zaczął się czas bali karnawałowych, ale chyba żaden bal nie może się równać do tych organizowanych w naszej szkole.

Dowód? Otóż dziś, w czwartek, 06.02.2020r., na balu karnawałowym klas I-III, można było nie tylko spotkać jedynych w swoim rodzaju gości: królewnę, pirata, policjantkę, koszykarza, pandę, Rambo, ale też jedyny w swoim rodzaju klimat szalonej zabawy! Zabawa była przednia, w sam raz na rozkręcenie się przed feriami! Zatem, pozdrawiamy wszystkich i życzymy wesołych, wspaniałych  i bezpiecznych ferii!!!

Serdecznie dziękujemy Pani Ewelinie Gorayskiej za rewelacyjne prowadzenie balu i wspaniałą oprawę muzyczną, a Pani Dorocie Nowak za nieziemska dekorację sali.